Zásilkový prodej

Lekníny lze objednat na dobírku jako samostatné rostlinky (kořen s hlízou), které posíláme jako balík do ruky. 

V případě zásilkového prodeje je třeba akceptovat tu skutečnost, že leknín obdržíte bez kontejneru a zeminy s tím, že si budete muset každou rostlinku zasadit sami podle přiloženého návodu. Je pak třeba počítat i s tím, že trvá několik týdnů, než se rostlinka uchytí, zakoření a zesílí tak, aby kvetla. Ovšem zájem o naše lekníny stále narůstá, tak že se snažíme vyhovět i těm zákazníkům, kteří si lekníny nemohou vyzvednout osobně. Se začátkem září bych se však přikláněl již k osobnímu odběru. Co se týká ceny rostlin, tak naše lekníny (sbírkové) se pohybují v rozmezí od 250,- Kč až do 600,- Kč, přičemž záleží na vzácnosti kultivaru a rovněž na odebraném množství.

Důležité je, abyste si zvážili i případný odběr zboží v místě prodeje. Při odběru leknínů v našem zahradnictví je výhodou, že si odvážíte leknín zasazený, který již nakvítá


Pro objednání leknínů (!min. 2 kusy!) jděte do sekce ZAKOUPENÍ (OBJEDNÁVKA) LEKNÍNŮ, kde následně vyplníte všechny potřebné údaje (email, tel. číslo,...) . Zvolíte vhodnou službu, v případě zásilkového prodeje zvolíte možnost "Zásilkový prodej" a následně napíšete zbylé potřebné informace k správnému výběru leknínu (hlavní je katalogové číslo leknínu!). Cena poštovného je 250,-(poštovné) +50,- balné za každý leknín.