Sazenice leknínů

SAZENICE LEKNÍNŮ NEPOSÍLÁME!!! POUZE OSOBNÍ PŘEVZETÍ!

Sazenice jsou lekníny v malých plastových nádobách (kontejner 3l) připravené na zasazení.

Zimovzdorné rostliny určené k prodeji nabízíme v 1,5 - 3 litrových kontejnerech v období od května až do konce září, z nichž převážná většina je ještě toho roku kvetoucí. Abychom uspokojili požadavky zákazníka, upřednostňujeme prodej v místě sídla firmy, kde lze jednotlivé kultivary vybírat dle požadavků na barvu a velikost v porovnání s matečními rostlinami z našich okrasných jezírek a nádrží. 

 V námi nabízeném sortimentu jsou zastoupeny lekníny v základních barvách BÍLÉ, ŽLUTÉ, RŮŽOVÉ, ORANŽOVÉ, ČERVENÉ, dále pak v dvoubarevném provedení, tj. RŮŽOVOBÍLÉ, ČERVENOBÍLÉ, ale i v proměnných variantách barev ŽLUTOORANŽOVÉ, ORANŽOVORŮŽOVÉ a ORANŽOVOČERVENÉ. Kultivary uvedených barev lze vybírat také dle požadavku na velikost rostliny a nádrže, kdy v nabídce naleznete odrůdy vhodné do malých přenosných nádob (např. keramická koryta a květináče), středních jezírek (plastové nádrže a skalková jezírka) a velkých nádrží (rybníky a reprezentační nádrže).

Pokud nechcete mít práci se sázením leknínů, můžete využít naší služby ZASAZENÍ LEKNÍNŮ. Tyto lekníny jsou dražší, ale pro Vás bez práce a starostí po dobu 5-6 let. Pokud je leknín zasazený, stačí ho už jen vložit do jezírka na požadované místo.

S výběrem rostlin vám rádi pomůžeme. Je pro nás samozřejmostí i poradenství v oblasti ošetřování a pěstování u nás pořízených rostlin, včetně návrhů s osázením vašeho jezírka.

Mám zájem o sazenice leknínů

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.