Zasazené lekníny

Již šestým rokem také nabízíme dodávku zasazených leknínů ve velkých nádobách s tím, že Vám ušetříme práci se sháněním nádob, zeminy, hnojiv a ochraně proti rybám. Navíc takto zasazené lekníny Vám budou prosperovat přinejmenším 5-6 let bez jakéhokoliv Vašeho zásahu. Ovšem tato služba je poněkud dražší a je třeba, aby si každý zákazník vykalkuloval, zda se mu tato nabídky vyplatí, či nikoliv. 

Jen pro představu, cena kompletně zasazených v sobě zahrnuje: 

1. Leknín - 450,- až 600,- Kč (do těchto zakázek dávám automaticky dražší dvouleté sazenice leknínů) 

2. Kbelík 20 l - 75,- Kč

3. Substrát + Hnojivo  - 230,- Kč

4. Dekorační vrstva (písek + kačírek) - 50,- Kč 

5. Ochrana proti okusu (síť, nerez šrouby) - 55,- Kč 

6. Práce - 250,- Kč za kus. 

Celkem tedy 1100,- Kč za kompletně zasazený leknín (nezáleží na ceně leknínu). Je to poměrně dost, ale s takto zasazeným leknínem nemusíte dalších 5-6 let manipulovat. S některými kultivary ještě déle. 

S výběrem rostlin Vám rádi pomůžeme. Je pro nás samozřejmostí i poradenství v oblasti ošetřování a pěstování u nás pořízených rostlin, včetně návrhů s osázením Vašeho jezírka

Zasazené lekníny
Zasazené lekníny
Zasazené lekníny čerstvě vložené do jezírka zákazníka
Zasazené lekníny čerstvě vložené do jezírka zákazníka

V případě zájmu o zasazený leknín se na mě prosím obrat´te prostřednictvím emailu: lekniny.zikes@seznam.cz ,nebo na tel.+420 606 141 614. Já se Vám co nejdříve ozvu a následně se dohodneme na způsobu dodání zasazených leknínů.

ZASAZENÉ LEKNÍNY NEPOSÍLÁME!!! POUZE OSOBNÍ PŘEVZETÍ!

Nabízíme také službu osobní dopravy až k Vám domů, jejíž podmínkou je odběr minimálně 1 leknínu na 10 km (20 km min. 2 lekníny; 100 km min. 10 leknínů)